Menu
A+ A A-

Montaż

Stosujemy różne techniki montażu zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi w tym tzw. "ciepły montaż":

 

Wariant I

(tradycyjny)- montaż okna w ościeżu przy użyciu samej pianki poliuretanowej oraz łączników,, tj. kotew, wkrętów, kołków.

Wariant II

warstwowy montaż okna w ościeżu przy użyciu nie tylko pianki poliuretanowej oraz łączników, ale uzupełniony o taśmę wewnętrzną i zewnętrzną.

 

Wariant III

montaż warstwowy okna w ościeżu przy użyciu taśmy rozprężanej specjalistycznej spełniającej jednocześnie zadania warstwy paroszczelnej, izolacyjnej i paroprzepuszczalnej oraz łączników mechanicznych, tj. kotew, wkrętów, kołków.

Film na temat wariantu III można obejrzeć tutaj.

 

Wariant IV

montaż warstwowy w warstwie ocieplania z użyciem taśmy paroszczelnej i paroprzepuszczalnej; do izolacji używa się pianki poliuretanowej. Mechanicznie okno jest montowane przy użyciu konsoli i wsporników systemowych Knelsen przytwierdzonych do okna i muru łącznikami, typu wkręty i kołki. Dodatkowo wokół okna wykonana jest warstwa ocieplenia paskiem styropianu o szerokości 30 cm stanowiącym trwałe wykończenie montażu okna (węgarek).

 

Wariant V

montaż warstwowy w warstwie ocieplania z użyciem taśmy paroszczelnej i paroprzepuszczalnej; do izolacji używa się pianki poliuretanowej. Mechanicznie okno jest montowane przy użyciu konsoli i wsporników systemowych przytwierdzonych do okna i muru łącznikami, typu wkręty i kołki. Dodatkowo wokół okna wykonana jest warstwa ocieplenia paskiem styropianu o szerokości 30 cm stanowiącym trwałe wykończenie montażu okna (węgarek).

 

Metoda ciepłego montażu film:

 


Ciepły montaż Tczew

Ciepły montaż okien

UWAGA! Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.